o naszej firmie

WIĘCEJ O FIRMIE

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam spełniać oczekiwania klientów


Duże doświadczenie, które przekłada się na jakość obsługi klienta

Szeroki zakres oferty bagażników na rynku opolskim

Serwis i montaż dostępny na miejscu

Firma Momicar powstała w 1991 roku. Od początku zajmujemy się montażem i sprzedażą haków holowniczych do samochodów osobowych i dostawczych. Kolejnym krokiem było rozszerzenie działalności o handel przyczepami, częściami do przyczep oraz sprzedażą i montażem bagażników dachowych, boxów i łańcuchów.

Produkty renomowanych firm wybierane z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku

W ofercie posiadamy produkty renomowanych firm, takich jak: THULE, BRINK, BRENDERUP, AUTO-HAK, TAURUS, ALKO, KNOTT, STEELPRESS, CAM, AURILIS, GNIOTPOL, TEMA ŚWIDNIK.

Wyskoka jakość oferowanych przez nas produktów oraz usług zapewnia bezawaryjną i bezpieczną eksploatację pojazdów. Staramy się o ciągłe poszerzenie oferty towarów oraz o jak najbardziej konkurencyjne ceny!

Nasza firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą, serwisem i montażem. Od pewnego czasu postanowiliśmy się rozwinąć i udostępnić naszym klientom ofertę wypożyczalni bagażników. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz już kupować bagażnika na wyjazd narciarski lub na wakacje. Staramy się poszerzać naszą ofertę o nowe rozwiązania wygodne dla naszych klientów.

Saban Gothke
Saban Gothke
23/04/2022
Założony hak do VW Polo z wiązką 13PIN. Wszystko bardzo szybko, profesjonalnie, estetycznie i w rozsądnej cenie (w porównaniu z innymi ofertami w Opolu). Właściciel to profesjonalista-pasjonat - to widać od razu. Do tego uprzejmy. Ani przez moment nie bałem się zostawić tutaj auta. Zdecydowanie polecam!
Tomasz Górski
Tomasz Górski
22/04/2022
Witam właśnie zakupiłem bagażnik rowerowy na hak. Do firmy MOMI-CAR trafiłem z polecenia znajomego Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm! Pan Michał doradzi, wytłumaczy pokaże co i jak.
Andrzej Krawczuk
Andrzej Krawczuk
21/04/2022
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, jakby każdy tak podchodził do swojej pracy, to życie byłoby prostsze 😁
Rtoip Ardnes
Rtoip Ardnes
02/04/2022
Sprawnie szybko. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam
Pawel Zolnierczyk
Pawel Zolnierczyk
01/04/2022
Pan Michał zainstalował hak w mega profesjonalny sposób. Wszystko na najwyższym poziomie od kontaktu personalnego, poprzez fachową porade po jakość użytych komponentów. Sam punkt sprzedaży oraz miejsce montażu robi bardzo dobre wrażenie. Cena usługi również bardzo konkurencyjna. Polecam w ciemno!
Mirosław Marcinkiewicz
Mirosław Marcinkiewicz
30/03/2022
Fachowo i sprawnie. Pan Michał to profesjonalista. Hak, moduł i wiązka zamontowane w umówionym czasie. Małe wycięcie w zderzaku było konieczne ale taka specyfika oryginalnego haka do 508. Atrakcyjna wycena usługi, konkretne informacje. Dodatkowo na miejscu można kupić bagażniki i osprzęt Thule. Bez wątpienia będę polecał znajomym.
Adrian Biskup
Adrian Biskup
15/03/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa. To już kolejne zakupy u Pana Michała i po raz kolejny pełne zadowolenie. Towar w pełni zgodny z oczekiwaniami. Polecam z czystym sumieniem.
Ryszard PAMULA
Ryszard PAMULA
10/02/2022
Bardzo dobry zakład, właściciel wie co robi i zna temat w czym jest bardzo pomocny.
ELCON Automatyka Rozdzielnice ElektroInstalacje
ELCON Automatyka Rozdzielnice ElektroInstalacje
02/02/2022
Polecam.
Paweł Sz.
Paweł Sz.
27/01/2022
MOMICAR W LICZBACH

doświadczenie w branży


+1672

sprzedanych bagażników

30 lat

doświadczenia

+1200

zadowolonych klientów

+1000

udanych montaży

Zadzwoń i sprawdź
ofertę naszych produktów

SZUKASZ ROZWIĄZANIA DLA SIEBIE?

+48 602 61 60 67


JESTEŚMY DOSTĘPNI OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8:00 - 16:00
SOBOTA 8:00 - 12:00