bagażniki rowerowe

BAGAŻNIKI ROWEROWE

Wiele typów bagażników rowerowych


Mocowane na haku holowniczym

Mocowane na kole zapasowym lub tylnej klapie

Mocowane na dachu pojazdu

Nowoczesna technologia i nowatorskie rozwiązanie pozwalają na bezpieczne i komfortowe podróżowanie z rowerami. Posiadamy bagażniki rowerowe w różnych przedziałach cenowych dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa, które posiadają dzisiejsze bagażniki rowerower minimalizują ryzko błędnego montażu i przewożenia jednośladów.

Posiadamy bagażniki rowerowe z pokrętłami z ogranicznikiem, uchwyty zamykane jednym kluczem oraz rozwiązania z automatycznym pozycjonowaniem roweru.

Sprawdzone rozwiązania najlepszych firm na rynku

Jedną z firm, która oferuje proste w użyciu i łatwe w montażu rozwiązania jest firma Thule czy Cruz. Oferujemy uchwuty oraz platformy mocowane na haku holowniczym.

Szereg nowoczesnych i prostych w użytkowniu rozwiązań sprawdzonych firm powoduje, że cieszymy się coraz szerszą grupą klientów wybierających takie rozwiązania.

Przy doborze odpowiedniego zestawu będziemy oczywiście kierować się również częstotliwością użytkowania, liczbą docelowych do przewiezienia rowerów, a także kompatybilnością mocowań w Państwa pojeździe.

Oczywiście każdy zestaw jest dostępny również w naszej wypożyczalni, dostosujemy go do Państwa samochodu tak, aby bezpiecznie przetransportować rowery na wakacje.

Zadzwoń i sprawdź
ofertę naszych produktów

SZUKASZ ROZWIĄZANIA DLA SIEBIE?

+48 602 61 60 67


JESTEŚMY DOSTĘPNI OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8:00 - 16:00
SOBOTA 8:00 - 12:00