boxy dachowe

BAGAŻNIKI DACHOWE

Na co warto wrócić uwagę wybierając bagażnik dachowy?


Odpowiednie dopasowanie do modelu i marki pojazdu

Dobrać odpowienie wymiary produktu

Pojemność i przeznaczenie do którego bedzie stosowany

Bagażnik dachowy składa się z kilku elementów jakimi są: belki, stopy i kity. Belki to jeden z elementów, który pozwala nam przewieźć zarówno rowery czy box z bagażami. Stosowane są różne rozwiązania w zależności od typu pojazdu oraz upodobań klienta. Montaż odbywać się na relingach tradycyjnych, na których poprzecznie zamontowane są belki. Do belek montujemy np. box dachowy o różnych rozmiarach.

Bagażniki dachowe to podstawowe systemy nośne montowane na dachu samochodu. Są one podstawą pod montaż boxa, uchwytów rowerowych oraz uchwytów na narty. Najpopularniejsze modele stosowane w branży oraz przez naszą firmę to: Mont Blanc, Thule, InterPack, Altera, G3, Menabo, Eco. Belki bagażnika są wykonane w dwóch opcjach: z aluminim lub stali.

Warto zastanowić się na wyborem odpowiedniej wersji dla siebie z uwagi na fakt generowanego hałasu. Areodynamiczny kształt belek aluminiowych będzie zmniejszał opory powietrza. Belki stalowe są zwykle bardziej kanciaste i nie mają już tak opływowych kształtów, co powoduje, że są głośniejsze.

Gama produktowa oraz odpowiednie zastosowanie to klucz wygody użytkowania. Zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem firmowym znajdującym się w Opolu na ul. Domańskiego 36.

Bezpieczeństwo montażu i użytkowania bagażnika dachowego

Prowadzimy sprzedaż, montaż i wypożyczalnie najwyzszej jakości sprzętu. Staramy się zagwarantować bezpieczeństwo użytkowania naszym klientom, sprzedając produkty, które są nam dobrze znane. Każdy bagażnik montowany w naszej firmie jest solidnie sprawdzany ze względu na to, aby pęd potwietrza nie mógł go podważyć.

Certyfikaty takie jak TÜV i City Crash stosowane w naszych produktach potwierdzają jakość użytych materiałów i zgodność z normami bezpieczeństwa.

Zadzwoń i sprawdź
ofertę naszych produktów

SZUKASZ ROZWIĄZANIA DLA SIEBIE?

+48 602 61 60 67


JESTEŚMY DOSTĘPNI OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8:00 - 16:00
SOBOTA 8:00 - 12:00