montaż i serwis

MONTAŻ

Oferujemy profesjonalny montaż bagażników


Każdy zakupiony towar może zostać zamontowany przez nas w naszym serwisie znajdującym się pod tym samym adresem co sklep. Nie jesteśmy typowym sklepem internetowym nie posiadającym zaplecza technicznego, na miejscu bądź telefonicznie zawsze otrzymasz fachową pomoc dotyczącą używania i montażu zakupionych akcesoriów.

Profesjonalne doradztwo oraz pomoc

Pomoc przy wyborze oraz montaż bagażnika

Aby właściwie wybrać je do swojego samochodu, kieruj się między innymi marką auta, modelem czy typem nadwozia. Nie każdy box będzie pasował do każdego pojazdu. Ważne jest, abyś przed zakupem dowiedział się jakiego typu dach posiada Twoje auto.Tylko wtedy będziesz mógł właściwie dobrać dodatkowy bagażnik i go zmontować.

Montaż i serwis haka holowniczego

Dzięki naszemu doświadczeniu w branży montaż haka holowniczego jest sprawna i bezproblemowa. Wymaga to oczywiście precyzji i wiedzy z zakresu mechaniki i elektroniki, jednak wieloletnie doświadczenie sprawiło, że gwarantujemy klientom najwyższą jakość wykonania naszych usług.

Do montażu haka zdecydowanie przydatnym elementem jest odpowiednie zaplecze serwisowe. Montaż staje się wtedy dużo bardziej wygodny i powoduje, że podróżowanie z dodatkowym bagażem na haku staje się bezpieczne.

Serwis bagażników dachowych oraz bagażników na hak

W zakres usługi wchodzą między innymi:

Wypełnianie ubytków

Spawanie uszkodzonych klap

Naprawa uszkodzonego dna

Ewentualne lakierowanie bagażników po naprawie

Wzmacnianie mocowań do płyt montażowych

Zadzwoń i sprawdź
ofertę naszych produktów

SZUKASZ ROZWIĄZANIA DLA SIEBIE?

+48 602 61 60 67


JESTEŚMY DOSTĘPNI OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8:00 - 16:00
SOBOTA 8:00 - 12:00