przyczepy samochdowe

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE

Rodzaje przyczep samochodowych

Każda z przyczep ma konkretne zastosowanie. Nasza oferta opiera się o wszystkie typy przyczep dostępnych u współpracujących z nami producentami. Od prostych przyczep jednosiowych otwartch po specjalistyczne i wielofunkcyjne przyczepy dwuosiowe.


Przyczepy jednoosiowe
PRZYCZEPY JEDNOOSIOWE

Podstawowy typ przyczepy, jednocześnie najbardziej wszechstronne rozwiązanie. Przyczepy o niskim progu załadunkowym dają wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Doskonałe właściwości użytkowe oraz ułatwiony załadunek.

Przyczepy dwuosiowe
PRZYCZEPY DWUOSIOWE

Zoptymalizowane pod kątem większej ładowności, dzięki dwuosiowej konstrukcji. Otwierane burty boczne oraz przednia. Przyczepy dwuosiowe występują w wersjach podwyższonych, wywrotek, wielofunkcyjnych, transportowych.

Przyczepy podłodziowe
PRZYCZEPY PODŁODZIOWE

Specjalistyczne przyczepy stworzone do transportu łodzi. Doskonale przystosowane i wygodne w użytkowaniu. Przyczepy oferowane przez naszą firmę posiadają nowoczesne systemy pomagające przy załadunku oraz rozładunku łodzi.

Przyczepy wywrotki
PRZYCZEPY WYWROTKI

Doskonale przystosowane do przewożenia ładunków ciężkich np. piasku, żwiru czy maszyn budowlanych. Składane burty, solidne podwozie oraz możliwość załadowania do 2700kg ciężaru. Wyposażone w profesjonalne siłowniki do wygodnego rozładunku.

Przyczepy transportowe
PRZYCZEPY TRANSPORTOWE

Zbudowane i przystosowane specjalnie do transportu pojazdów oraz motocykli. Wyposażone w systemy hydrauliczne do przechyłu oraz najazdy. Maksymalna ładowność to nawet 2400kg.

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE OPOLE

Zajmujemy się kompleksowym doradztwem oraz sprzedażą przyczep samochodowym o różnych zastosowaniach. Na przestrzeni 30-letniego doświadczenia w branży. Szeroki zakres oferowanych przyczep samochodowych to zdecydowanie nasza atut.

Nasza współpraca oparta jest tylko o sprawdzonych producentów. Zadowolenie klientów to priorytet - cechujemy się profesjonalnym podejściem. Wybierając przyczepę samochodową u nas uzyskasz pomoc doradczą w doborze oraz najlepsze ceny na rynku. Chcemy być konkurencyjną firmą na rynku opolskim dlatego dbamy o prezentowaną jakość.

Zyskujesz fachową pomoc w wyborze i najlepsze ceny na opolskim rynku

Zadzwoń i sprawdź
ofertę naszych produktów

SZUKASZ ROZWIĄZANIA DLA SIEBIE?

+48 602 61 60 67


JESTEŚMY DOSTĘPNI OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8:00 - 16:00
SOBOTA 8:00 - 12:00